Näitan 1–42 tulemust 70-st

Laos

MIG MAG düüs 1.0 M6 Keevitustarvikud
0,78 Sisaldab km

Laos

9,95 Sisaldab km

Laos

14,95 Sisaldab km

Laos

Laos

Laos

2,99 Sisaldab km

Laos

Laos

2,45 Sisaldab km

Laos

26,95 Sisaldab km

Laos

Tellimisel 5-14p

18,95 Sisaldab km

Laos

3,95 Sisaldab km

Laos

695,00 Sisaldab km

Laos

Laos

Laos

Laos

Laos

Laos

995,00 Sisaldab km

Tellimisel 5-14p

14,95 Sisaldab km

Laos

109,00 Sisaldab km

Tellimisel 5-14p

Laos

Laos

Laos

Laos

Laos

Laos

995,00 Sisaldab km

Laos

425,00 Sisaldab km

Tellimisel 5-14p

499,00 Sisaldab km

Tellimisel 5-14p

Laos

865,00 Sisaldab km

Tellimisel 5-14p

Laos

Laos

Laos

2,45 Sisaldab km

Laos

Laos

875,00 Sisaldab km

Tellimisel 5-14p

Laos

Tellimisel 5-14p

Tellimisel 5-14p

Keevitusseadmed, keevitusmaterjal, keevitustraat, lisatarvikud ja muud metallitöötlusega seotud tarvikud.

Kõige sagedamini keevitatud materjalid on alumiinium, süsinikteras, roostevaba teras ja nende sulamid. Kasutatav keevitusprotsess valitakse keevitatavate materjalide ja materjali paksuse alusel. Arvesse tuleb võtta ka näitusel esineda võiva keevisõmbluse tootmiskiirust ja visuaalset esteetikat.
Elektroodkeevitusseadmed (MMA)
See on üks vanimaid protsesse ja on siiani levinud. Sobib hästi keevitamiseks välitingimustes ja remonditöödel. See on siiski aeglane protsess ja nõuab kõrgeid oskusi, kuid seda saab kasutada paljude materjalide puhul. Seda saab kasutada ka kitsastes kohtades, kuna elektroodid saab ligipääsuks vormi painutada. Seadmete kulud on madalamad kui teistel protsessidel.
Traatkeevitusseadmed kaitsegaasiga (MIG/MAG)
Protsess on tavaline mitmekülgne keevitusprotsess. See pakub kõrge sadestuskiirusega ja sobib paljudele materjalide paksustele, õhuke liiga paks. Võrreldes käsitsi kaarkeevitusega annab see protsess minimaalse keevisõmbluse viimistlusega keevisõmbluse, kuna pritsmed on minimaalsed ja elektroodiräbu puudub. See nõuab madalat kuni keskmist oskuste taset ja hea kvaliteedi saavutamiseks on vähem probleeme, võrreldes TIG/MMA-ga, sellel on kitsas kuumusest mõjutatud ala. Selle puuduseks on see, et põleti allub mitmetele kulumiskomponentidele, nagu kontaktotsad, düüsid, kõrid jne. Sageli on see protsess automatiseeritud, et tagada veelgi suurem tootmisvõimsus.
Flux Täidistraadi keevitusseadmed (FCW)
Täidistraadiga gaasita keevitamine on teatud tüüpi MIG/MAG-keevitus, mis kasutab standardset MIG/MAG-toiteallikat, kuid kasutab kulumaterjali, mis võib sisaldada komponente, mis võimaldavad protsessil ennast ise varjestada,
mistõttu ei ole vaja täiendavat gaasikaitsevarustust. Seetõttu sobib see keevitamiseks piirkondades, kus võib esineda tuuletõmbust, näiteks õues. Lisaks võivad tarbekaubad sisaldada elemente, mis tagavad kõrge sadestuskiiruse ja seega ka tootlikkuse. Räbusti südamik tekitab aga räbukatte, mida tuleb pärast keevitamist puhastada.
TIG keevitusseadmed (Volfram-inertgaasi)
TIG-keevitus on kaarkeevitusprotsess, mille käigus kasutatakse
keevisõmbluse valmistamiseks mittekuluvat volframelektroodi.
Keevisõmbluse piirkond ja elektrood on kaitstud oksüdeerumise või muu õhusaaste inertse kaitsegaasi abil (argoon või heelium) ja täitemetalliga kasutatakse tavaliselt, kuigi mõned keevisõmblused.
Püsivooluga keevitustoiteallikas toodab elektrienergiat, mis juhitakse üle kaare läbi tugevalt ioniseeritud gaasisamba. TIG pakub kvaliteetset keevisõmblust, kuigi üldiselt aeglasem protsess võrreldes teistega, mis nõuab kõrgemat oskuste taset.
Plasmalõikurid
Põhiprintsiip on see, et elektroodi
ja töödeldava detaili vahel tekkiv kaar on ahendatud peene avaga otsikuga.
See kitsendus suurendab düüsist väljuva plasma temperatuuri ja kiirust .
Plasmakaare temperatuur ei ületa 20 000 °C ja kiirus võib läheneda heli kiirusele. Kasutamisel tükeldamise, plasma gaasivool on kõrge ja loob sügavalt sissetungiva kõrgel temperatuuril plasmajuga seal lõigates läbi materjali. Kaare jõud puhub ära igasuguse
räbu kujul oleva sula materjali .Plasmaprotsess toimib metalli sulatamiseks kõrge temperatuuriga kaare abil. Seetõttu saab plasmaprotsessi kasutada metallide lõikamiseks, sealhulgas selliste metallide lõikamiseks, mis moodustavad tulekindlaid oksiide, nagu roostevaba teras, alumiinium, malm ja värviliste metallide sulamid. Lõike kvaliteet sõltub paljudest parameetritest, kuid süsteemi on lihtne kasutada ja see on sageli ainus praktiline või kulutõhus lahendus.
Punktkeevitus (punkt)
Takistuskeevitus (punkt) on ka üks vanimaid tänapäeval keevitustööstuses kasutatavaid elektrikeevitusprotsesse . Keevisõmblus tehakse soojuse, rõhu ja aja kombinatsiooni abil. See on keevitatava materjali takistus voolule, mis tekitab keevitatavas materjalis lokaalse kuumenemise ja sellest tuleneb ka nimetus takistuskeevitus. Erinevate materjalide takistus tekitab
sama läbiva voolu jaoks erineva soojuse taseme. Elektroodivarte ja elektroodiotsikute poolt avaldatav rõhk, mille kaudu vool liigub, hoiab keevitatavad osad tihedas kontaktis enne keevitusvoolu ajatsüklit , selle ajal ja pärast seda. Voolu vuugis vajaliku ajakulu määrab materjali paksus ja tüüp, liikuva voolu suurus ja keevitusotsaku kontaktpindade ristlõikepindala.
Keevitusseadmeid tohib kasutada ainult sellel otstarbel, milleks see on ette nähtud. Selle muul viisil kasutamine võib põhjustada kahjustusi või vigastusi ning ohutuseeskirjade rikkumist.Kõigist keevitusprotsessidest tekkivad keevituskaarekiired tekitavad intensiivseid, nähtavaid ja mitte nähtavaid (ultraviolett- ja infrapuna) kiiri, mis võivad põletada silmi ja nahka.