Näitan 1–42 tulemust 59-st

225,00 Sisaldab km

Laos

379,00 Sisaldab km

Tellimisel 5-14p

129,00 Sisaldab km

Laos

4,75 Sisaldab km

Laos

9,95 Sisaldab km

Laos

Laos

139,00 Sisaldab km

Tellimisel 5-14p

12,85 Sisaldab km

Laos

2,95 Sisaldab km

Laos

Laos

12,95 Sisaldab km

Laos

13,95 Sisaldab km

Laos

129,00 Sisaldab km

Laos

Laos

78,95 Sisaldab km

Tellimisel 5-14p

845,00 Sisaldab km

Laos

Ventiilid 100tk Rehvitööd
3,95 Sisaldab km

Laos

4,95 Sisaldab km

Laos

Tellimisel 5-14p

24,95 Sisaldab km

Tellimisel 5-14p

Laos

Laos

Laos

9,95 Sisaldab km

Laos

175,00 Sisaldab km

Laos

Laos

28,95 Sisaldab km

Laos

Laos

Tellimisel 5-14p

32,95 Sisaldab km

Laos

179,00 Sisaldab km

Laos

239,00 Sisaldab km

Laos

Montaažipink M-201 Redats Montaažipingid
1.095,00 Sisaldab km

Tellimisel 5-14p

1.395,00 Sisaldab km

Tellimisel 5-14p

Hüdropress 20T Autoremont
295,00 Sisaldab km

Tellimisel 5-14p

19,90 Sisaldab km

Laos

69,95 Sisaldab km

Laos

Tellimisel 5-14p

68,00 Sisaldab km

Tellimisel 5-14p

29,00 Sisaldab km

Laos

39,00 Sisaldab km

Laos

Õhukahur 19L Rehvitööd
95,00 Sisaldab km

Tellimisel 5-14p

Hüdropressid, tõstukid, vedrupressid, akulaadijad, starterid, käigukastitõstukid, mootoritõstukid, vanaõli kogujad, õliimurid, määrdeseadmed, kompressorid, tungrauad, rehvivahetus tööriistad, keevitusseadmed, diagnostikaseadmed, metalli ja torupainutajad.

Autohooldus ja remonditöödel on asendamatud töövahendid hüdropressid. Press võimaldab paigaldada ja vahetada rattalaagreid, sillapukse ja teisi kuluosi hüdropressi abil. Sõiduautode, kaubikute ja maasturite amortide, tugilaagrite ja vedrude asendamiseks on vajalik vedrutõmmitsa või hüdraulilise vedrupressi komplekt. Manuaalsed vedrutõmmitsad töötavad keerme põhimõttel, vedrutõmmitsat liigutatakse padrunvõtme, lehtvõtme või mutripüstoli abiga. Vajalik on see vedru pingestamiseks kui remonttöödeks amordipüstak demonteeritakse ning peale varuosade vahetust vedrupüstak monteeritakse.

Garaaži- ja autotõstukid jagunevad peamiselt nelja kategooriasse: kaheposti tõstukid, neljaposti tõstukid, üheposti tõstukid ja käärtõstukid. Käärtõstukite ajamiks on enamlevinud hüdrojaam ning hüdraulilised silindrid. Tänapäevased kaheposti garaažitõstukid on enamuses samuti hüdraulilised ning automaatsete või poolautomaatsete lukkudega. 2-posti tõstukitega autoteeninduses või töökojas on asendamatud käigukasti tõstukid ja tungrauad.

Käigukasti tõstukit on tarvis siduri, turbiini ja käigukasti eemaldamiseks ja paigaldamiseks. Käigukasti tungrauad tulevad samuti kasuks väljalaskse osade ja raamide vahetusel ja remondil. Mootoritõstukid on tihti kiirelt kokkupandavad et need garaažis vähem ruumi võtaks. Mootori tõstmisel on hea kasutada ratastel mootoritõstukit millel on efektiivne hüdrosilinder. Et mootor paremini tasakaalustada saab lisada tõstuki otsa koormuse jaotaja. Mootoripatjade vahetamiseks või eemaldamiseks kasutatakse mootori toestamise rakist, mis paigaldatakse horisontaalselt mootori kohale.

Regulaarne õlivahetus on autotöökodade tihti esinev töö, hea lahendus on kasutada vaakumiga õliimurit mis võimaldab paljudel automarkidel mootoriõli vahetada ilma karterikorki avamatta. Vanaõli kogurid on enamasti suure õlipaagiga, mida saab tühjendada pneumaatika abil. Rparts õlikogurite kategooriast leiab ka kõik-ühes vanaõli kogureid, millel on nii vaakumimur kui õlikogur garaažitõstukiga ülesse tõstetud sõiduki karterist vana õli kokku kogumiseks.

Autode, kaubikute, maasturite ja rasketehnika käivitusakude laadimiseks ja vajadusel käivitamiseks leiab akulaadijate kategooriast smart akulaadijad ja akulaadija-starterid.

Kõik pneumaatilised ehk suruõhuga töötavad tööriistad ja seadmed vajavad käitamiseks kompressorit. Garaažiseadmete all, kompressorite kategoorias on nii kolbkompressorid, kruvikompressorid ja pneumaatika tarvikud ning varuosad.

Sõidukite tõstmiseks on tarvis ka tungrauda, rehvitöödel ja väiksemates töökodades kasutatakse tihti hallitungraudu garaažiseadmete asemel. Tungraudade all on saadaval harilikud tungrauad, hallitungrauad, latt tungrauad ja pudeltungrauad. Latt tungrauad on levinud 4×4 ringkondades ja off-road sõidukitel. Pudeltungraudu kasutatakse tihti ehitusel, hüdropressidel ja rasketehnikaga töötamisel.

Autoteenindused ja rehvitöökojad kasutavad rehvide vahetamiseks ja paigaldamiseks rehvi montaažipinke ja balanseerimise pinke velgede tasakaalustamiseks. Lisaks rehvipingile on tööks tarvis veljeraskuseid, ventiile, rehviheebleid ja teisi tarvikuid. Tasakaalustuspink aitab leida veljeraskuse paigalduse asukoha ning tasakaalu raskuse täpse kaalu, tihti 5 grammise sammuga. Enamasti kasutatkse valuvelgedel liimitavaid raskuseid, ning löödavaid raskuseid plekkvelgede puhul.

Metalli- ja torutöödel on asendamatu garaažiseade toru- või metalli painutuspink. Sujuvate painutuste jaoks on enamlevinud hüdraulilised torupainutajad mis töötavad tungraua põhimõttel. Metalli ja torude painutamiseks leiab garaažiseadmete alt ka manuaalsed ja hüdrojaamadega painutuspingid. Metalli ja muude materjalide töötlemiseks ja puhastamiseks on garaažiseadmed kategoorias liivapritsid ja tarvikud, millest leiad liivapritsi komplektid, suured mahutiga liivapritsid, maskid, kindad ja düüsid/tarvikud.

Käigukasti- ja mootoritõstukid

Hüdropressid

Liivapritsid

Tõstukid

Vedrupressid ja vedrutõmmitsad

Kompressorid

Tungrauad

Metalli- ja torupainutajad

Rehvitööd