Näitan kõiki 18 tulemust

Laos

Laos

Laos

995,00 Sisaldab km

Tellimisel 5-14p

Laos

Laos

Laos

865,00 Sisaldab km

Tellimisel 5-14p

Laos

Laos

1.095,00 Sisaldab km

Tellimisel 5-14p

Laos

975,00 Sisaldab km

Tellimisel 5-14p

895,00 Sisaldab km

Tellimisel 5-14p

725,00 Sisaldab km

Tellimisel 5-14p

Laos

Laos

Laos

Plasmalõikurite põhiprintsiibiks on elektroodi ja tooriku vahel moodustunud kaar kitseneb peene avaga düüsi abil. See kitsendus suurendab düüsist väljuva plasma temperatuuri ja kiirust. Plasmalõikuri kaare temperatuur ületab 15 000 ° C ja kiirus võib läheneda helikiirusele. Lõikamiseks kasutatuna on plasma gaasivool suur ja tekitab materjali läbilõikamise kaudu läbitungiva kõrgel temperatuuril toimuva plasmajoa.

Plasmalõikuried kasutakse peamiselt süsinikterase lõikamiseks ja töötlemiseks metallide lõikamiseks, sealhulgas sealhulgas värviliste metallide plasmlõikuseks nagu roostevaba teras, alumiinium, malm ja värvilised sulamid. Lõikekvaliteet sõltub paljudest parameetritest, kuid süsteemi on lihtne kasutada ja sageli on see ainus praktiline ja tasuv lahendus.

Plasmalõikurid on enam levinud ning effektiivsemad kui gaasilõikurid, samuti võimaldavad need lõigata rohkem materjalitüüpe ja liike.

Plasma lõikeprotsess on tõhus vahend nii õhukeste kui paksude materjalide lõikamiseks. Käeshoitavad plasmapõletid võimaldavad tavaliselt lõigata kuni 50 mm paksuse terasplaadini, samas kui suuremad automaatsed vesijahutusega masinasse paigaldatud plasmalõikurid võivad lõigata kuni 150 mm terast, mida kasutatakse sageli cnc arvuti juhitava süsteemiga.

Varem võimaldasid plasmalõikurid töötada ainult elektrit juhtivate materjalidega. Kuid uued tehnoloogiad võimaldavad plasmalõikuried kasutada ka elektrit mittejuhtivate materjalidega.

CNC tehnoloogia võimaldab plasmalõikuri kasutusala tunduvalt laiendada, lisades võimaluse lõigata detaile suure täpsuse, effektiivsuse ja kiirusega. G-kood redaktorid võimaldavad cnc plasmalõikurite elektroonikale tõlgendada arvutis jooonestatud cad joonised masinale loetavaks käskude jadaks.

Plamsalõikurite suur osa on stabiilne pneumaatiline surve ning kuiv suruõhk. Kompressorid koguvad ajapikku õhupaaki kondentsi, mis ilma kondentsi filtriteta satuvad ka plasmalõikuri süsteemi ning toovad kaasa tõrkeid. Selle tõttu väheneb plasmalõikuri kuluosade eluiga ning kannatab lõike kvaliteet.